SMD Hakkında

SMD Mühendislik, her geçen gün çalışma alanını, hizmet kalitesini, ürün yelpazesini ve müşteri portföyünü sizlerin de desteği ile genişletmekte ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmezler arasında, ilk sıraya koymaktadır.

İletişim Bilgileri

SEVİYE

Manyetik seviye göstergeleri

Uygulamaya özel olarak üretilen şamandıra, tamamıyla paslanmaz çelik gövde ve farklı proses bağlantısı opsiyonları içeren Manyetik Seviye Göstergeleri, yüksek basınç ve sıcaklık içeren Tanklarda lokal seviye gösteriminin yanı sıra, entegre edilebilir seviye transmitteri ile sinyal çıkışı ve kontrol olanağı da sağlar.

Manyetostriktif seviye göstergeleri

Prosese özel olarak imal edilmiş mıknatıslı bir şamandıra ile sürekli seviye ölçümü gerçekleştiren Manyetrostriktif Seivye ölçerler, Mayetik bir seviye göstergesi ile birlikte kullanılarak ya da tanka direk bağlanarak kalibrasyon gerektirmeksizin yüksek hassasiyetli güvenilir bir ölçüm sunar.

Halatlı radar tipi seviye ölçerler

Sıcaklık, basınç ve yoğunluktan etkilenmeyen Mikrodalga teknolojisi ile Sıvı ve Toz uygulamalarında ölçüm yapan Halatlı tip Radar seviye ölçerler, prosese uygun rot malzemesi ve tipi seçenekleri ile 61 metreye kadar ölçüm yapabilir. Özellikle Petrol ve Kimya sektörlerinde kullanılan bu seviye ölçerler ±3mm gibi yüksek hassasiyete sahip bir ölçüm sağlar.

Ultrasonik tip seviye ölçerler

Genellikle Su ve Atık su uygulamalarında kullanılan Ultrasonik tip Seviye ölçerler, düşük maliyetli güvenilir bir ölçüm sağlar. 15 metreye kadar seviye ölçümünde kullanıldığı gibi savak tipi debimetre olarak da kullanılabilirler.

Lazer tip seviye ölçerler

Katı ve opak sıvı uygulamalarında kullanılan Lazer tipi seviye ölçerler, herhangi bir açıdan yüksek hassasiyet ile ölçüm yapabildiği gibi, ölçüm yapılan tank, silo, depo veya haznenin haritalandırılması ile hacimsel bir ölçüm de gerçekleştirebilir.

Seviye anahtarları

Her türlü sıvı ve toz uygulamalarında yüksek ve alçak seviye tespiti için kullanılan Seviye anahtarları, proses koşullarına göre şamandıralı, çatal tipi, kapasifit veya termal dağalım gibi farklı tiplerde seçilerek kullanılabilir.


Sosyal Hesaplarımız