SMD Hakkında

SMD Mühendislik, her geçen gün çalışma alanını, hizmet kalitesini, ürün yelpazesini ve müşteri portföyünü sizlerin de desteği ile genişletmekte ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmezler arasında, ilk sıraya koymaktadır.

İletişim Bilgileri

ANALİTİK

PH / REDOX(ORP)

Saplama, daldırma ve batırılabilir tip olarak kullanılabilen pH ölçerler, geniş ürün ailesi yüksek sıcaklık ve basınç, saf su ve kirli sıvılar da dahil en zor proses koşullarında kullanılabilir. Dahili PID kontrol ve kendi kendini temizleyebilen dayanıklı elektrod yapısı ile zaman ve para tasarrufu sağlar.

İletkenlik

Yüksek saflıkta sulardan kimyasal uygulamalara kadar bir çok sanayi uygulamasında kullanılan İletkenlik Sensörleri, 2 ve4 elektrodlu ve elektrodsuz teknolojileri, kir biriken ortamlarda otomatik kompanzasyon ve kalibrasyon ile ilgili faktörleri ortan kaldırma özellikleri ile güvenilir bir ölçüm sunar.

Çözünmüş oksijen

Değiştirilebilir düşük maliyetli ve kendi kendini temizleyebilir sensör yapısına, Sensör jet yıkama sistemine ve dahili PID kontrole sahip Çözülmüş Oksijen Ölçerler, yüksek basınçlı enerji üretim tesislerinde maksimum verimlilik ve minimum çalışılamayan süre sağlanmasına yardımcı olur; kanalizasyon arıtımında etkin kontrol sağlar.


Sosyal Hesaplarımız